برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس “ایران” در باغ موزه قصر

نمایشگاه آثار عکاسی محمد بویری با موضوع ایران به کیوریتوری سمیرا صفاری در سایت باغ موزه قصر برگزار می شود.

این نمایشگاه که پنج شنبه ۲۰ آبان افتتاح می شود به مدت یک هفته در سایت باغ موزه قصر به معرض دید گذاشته می شود.جاذبه های گردشگری،آداب و رسوم،جامعه تنوع زیستی ایران زمین از محورهای اصلی آثار ارائه شده در این نمایشگاه است.

جاذبه های گردشگری،آداب و رسوم،جامعه تنوع زیستی ایران زمین از محورهای اصلی آثار ارائه شده در این نمایشگاه است. اگر یونان به فلسفه، هلند به گل لاله و آسیاب بادی، ژاپن به آفتاب تابان و کوبا به شکر و سایر سرزمین ها هر یک به لقبی شهره هستند، ایران به سرزمین شور و شعر و حماسه و تمدن شهرت دارد. به بلندای تاریخ، سرزمین پارس ها سهم مهمی در رشد و شکوفایی تمدن بشریت داشته است. ارائه تصویری از یک سرزمین با تاریخ و تمدنی کهن بسان ایران، کاری سترگ است چرا که تنوع اقلیمی، فرهنگی، هنری و ادبی آن ذوقی سرشار و نگاهی تیز و هنرمندانه را طلب می کند. ویژگی هایی که می توان آن را در نمایشگاه عکس محمد بویری دید.

برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس “ایران” در باغ موزه قصر

محمد بویری عکاس و روزنامه نگار متولد ۱۳۶۲، برگزیده در جشنواره و مسابقات متعدد بوده و در نمایشگاه های داخلی و بین المللی شرکت نموده اند. این پژوهشگر و نویسنده، مقالات و مصاحبه های متعددی پیرامون هنرهای تجسمی ارائه نموده است.

علاقه‌مندان برای مشاهده نمایشگاه «ایران» می توانند از ۲۰ آبان ماه تا ۲۷ آبان ماه به سایت باغ موزه قصر به نشانی www.qasr.ir مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید

مجموعه عکس “کولی ها “

انتشار فراخوان مسابقه عکس حیات وحش لندن ۲۰۲۲

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا