برگزاری مجازی پنجمین نمایشگاه ملی عکس نگاه

پنجمین نمایشگاه ملی عکس نگاه چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بابک جاودانه دبیر اجرایی این نمایشگاه، هر سال با اهداف تعامل و ارتباط دانشجویان، هنرجویان و هنرمندان عکاس با یک‌دیگر در نمایشگاه، ایجاد ارتباط بین شرکت‌کنندگان، ترغیب هنرجویان به عکاسی زوایای متفاوت، کشف استعدادهای برتر در زمینه عکاسی، افزایش مخاطب و بازدید از آثار منتخب شرکت‌کنندگان دیگر این نمایشگاه را برگزار می‌نماید.

بابک جاودانه دبیر اجرایی نمایشگاه های ملی عکس نگاه: در فراخوان این نمایشگاه با مدت دو ماه مهلت ارسال، تعداد ۶۷۲۳ اثر از ۶۸۳ عکاس از سراسر کشور به دست دبیرخانه این نمایشگاه رسید و در داوری انجام شده بین این تعداد آثار تعداد ۴۱ اثر از ۳۱ عکاس به انتخاب و تایید نهایی رسید که اسامی راه یافتگان به شرح ذیل می‌باشند:

اسمعیل توکلی جویباری سپیده مظاهریشکوه فریدفر فرنوش زمانی پورمرضیه عمارستانی
افسانه جعفریستاره تاجشهرزاد شهرکی فریبا رضایی مسعود کاظمی
امیرحسین خردیانسمیه زارعیعسل ممبینی محبوبه سیفیمهتاب طریفی زاده
بهنام خوش باطنسید مجتبی حسینی علی فاطمی نیک محمد قائدیمهری رحیمی آتانی
پیمان بیرانوندسیده آفاق محسنی موسویفاطمه پریچهره محمدرضا مردانی سامانی (عضو باشگاه عکاسان جوان)مهشید وحدتی
رضا قائدی باردئیشکوفه امیریفاطمه ماسی مرضیه سورمهیاسمن مستطاب
مینا جوادی

دبیر اجرایی این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه مجازی چنانچه بازدید کنندگان اثری را پسند کنند؛ می‌توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند. لازم بذکر است هزینه فروش آثار با رضایت قلبی صاحب اثر صرف امور خیریه خواهد شد.

بازدید از این نمایشگاه مجازی از تاریخ ۱۵ مردادماه ۹۹ به صورت ۲۴ساعته می‌باشد. نشانی نمایشگاه مجازی: سایت حوزه هنری خوزستان – پنجمین نمایشگاه ملی عکس نگاه

دبیر اجرایی این نمایشگاه آقای بابک جاودانه از تمام علاقه‌مندان و شهروندان عزیز دعوت می‌نماید جهت حمایت و ترویج فرهنگ، هنر و هنرمندان از این نمایشگاه مجازی بازدید نمایند.

وی افزود از همه‌ی دوستانی که در برگزاری این نمایشگاه همکاری داشته‌اند به ویژه: هیات محترم داوران _ انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران _ حوزه هنری استان خوزستان _ مدیریت محترم چاپ و تبلیغات چیستا _ مدیریت محترم چاپ دیجیتال محمد _ مدیریت محترم گروه تبلیغاتی عرشیان و از کلیه عزیزان و شرکت‌کنندگان محترم که برای ما آثار ارسال کردند و هم‌چنین اعتمادی که به ما داشته‌اند بی‌نهایت سپاسگزاریم.

امیدواریم بازدیدهای شما از این نمایشگاه پشتیبانی برای ما جهت برگزاری نمایشگاه‌های بعدی باشد، نگاه زیبای شما مایه افتخار و دلگرمی هنرمندان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس زیر در ارتباط باشید : ۰۹۳۹۳۳۰۱۹۹۸

دبیر اجرایی: بابک جاودانه _ https://www.T.me.com/PhotoGalleryAhvaz

دبیرخانه نمایشگاه ملی عکس نگاه _ https://www.Instagram.com/photogalleryahvaz

برگزاری مجازی پنجمین نمایشگاه ملی عکس نگاه

بیشتر بخوانید

نقدی برنمایشگاه عکس دورامار عکاس و نقاش فرانسوی

نقدی بر نمایشگاه عکس‌ مریل مک‌ مستر

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا