ایران ،خسته از ویروس کرونا

عکاس : ابراهیم نوروزی

در حالی که ایران با موج چهارم ویروس همه گیری کرونا بدترین موج شیوع ویروس کرونا است ، روبرو شده است.ولی همچنان در تهران اتوبوس ها و مترو ها شلوغ و مسافرت ها پابرجا است در حالی که بیماران کرونای به طور دائم ازصدا و سیما پخش میشود ، سال گذشته مسئولین برای کاهش کرونا محدودیت های شدیدی را اعمال کردند

متاسفانه در ایران بخاطر تحریم های ظالمانه آمریکا و شرایط بد اقتصادی بسیاری برای بدست آوردن درآمد کافی برای تأمین هزینه های خانواده خود تلاش می کنند.و بخاطر عدم فاصله اجتماعی و نبودن واکسن مقامات بهداشتی را بسیار نگران کرده است.

بالاترین آمار جدید ویروس کرونا که گزارش شده است بیش از ۲۵۰۰۰ در روز. تعداد کشته های روزانه آن به حدود ۴۰۰ نفر رسیده است حدود ۲۰،۰۰۰ بیمار ویروسی کرونا در سراسر کشور بستری شدند. امروز این رقم از ۴۰۰۰۰ نفر گذشته است. وزارت بهداشت هشدار می دهد که این تعداد در هفته های آینده به ۶۰،۰۰۰ نفر برسد.

از زمان شیوع کرونا، اقتصاد کشورها به شدت آسیب دیده و ایران یکی از کشورهایی است که بیشترین آسیب را از این همه‌گیری کرونا در منطقه تجربه کرده است.و به این زودی ها از این بحران خارج نخواهد شد

در این گزارش نگاهی داریم به «ایران ،خسته از ویروس کرونا » اثر عکاس سرشناس ایرانی «ابراهیم نوروزی ، Ebrahim Noroozi » که به تازگی منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

استرالیا غرق در بدترین سیل در ۶۰ سال گذشته

رمضان ، ماه مهمانی خدا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا