برگزاری و رزرو نمایشگاه تخصصی عکاسی

گالری‌های حضوری و سنتی در یک بازه زمانی کوتاه، آثار هنرمندان را به نمایش می گذارند، در کنار محدودیت زمانی بعد زمان و مکان و هزینه های برگزاری نمایشگاه حضوری از چاپ عکس تا حمل و نقل و برگزاری هم جای تامل دارد.

باشگاه عکاسان جوان با هدف حمایت از عکاسان برای برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی نگارخانه عکاسان جوان را راه اندازی کرده است.

این نگارخانه با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی معنای واقعی برگزاری نمایشگاه را بدور از محدودیت های زمانی و مکانی حقیقت بخشیده است ضمن آنکه برخلاف برخی دیگر از گالری‌های آنلاین که با ادعا به گالری‌ مجازی بودن تنها یک Image gallery هستند با استفاده از تکنولوژی VR طراحی شده است که سبکی جدید و متفاوت در برگزاری نمایشگاه است.

اکنون فرصتی ویژه برای عکاسان گرامی فراهم است تا آثار خود را به نحوه مطلوب و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران و میلیون‌ها بازدیدکننده اعم از عکاسان، هنرمندان و علاقه‌مندان هنر از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند،

تمامی خدمات را با بالاترین کیفیت و با کمترین هزینه ممکن درنظر گرفته‌ایم تا حدالمقدور همه هنرمندان و عکاسان در هر شرایطی بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

نمایشگاه با تکنولوژی واقعیت مجازی برگزار می‌گردد، این نوع نمایشگاه با توجه به ویژگی‌ها و مزایایی که به مراتب بیشتر از گالری فیزیکی است. توسط موزه‌‌ها و مجموعه‌های بزرگ جهان همچون موزه لوور پاریس درحال اجرا و انجام است.

ویژگی‌ها و مزایا:

1 – نمایشگاه بصورت Exhibition Virtual Reality می‌باشد و به بیننده حس واقعی بازدید از یک نمایشگاه را می‌دهد.

2 – برگزاری نمایشگاه بدون محدودیت زمانی است که این فرصت را به هنرمند میدهد تا بتواند آثار خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار دهد.

3 – روند برپایی نمایشگاه سریع و کم هزینه می‌باشد و در مقایسه با گالری‌های فیزیکی و با توجه به خدماتی که برای هنرمند انجام داده می‌شود ، مبلغی بسیار ناچیز می‌باشد.

4 – نیاز به چاپ آثار و انتقال آنها به گالری نخواهد بود و هزینه ها و مشکلات انتقال آثار به گالری را ندارد.

5 – با تنوع در سالن های برگزاری عکاس امکان انتخاب سالن دلخواه با توجه به سلیقه و تعداد عکس و… را دارد.

6- نمایشگاه از زمان درخواست هنرمند حداکثر 5 روز کاری آماده و برگزار خواهد شد و پس از آن در هر ساعت از شبانه روز قابل بازدید و در دسترس بازدیدکنندگان خواهد بود.

7- نمایش عنوان نمایشگاه برگزار شده و نام هنرمند در موتور جستجوی گوگل یکی از مزایای این نوع نمایشگاه است که سبب شهرت و شناخته شدن بیشتر عکاس خواهد شد.

8- نمایشگاه از لحظه برگزاری قابل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و کلیه پیام‌رسان ها می‌باشد که این امکان را فراهم می سازد تا عکاس بتواند با اشتراک گذاری و یا تبلیغات نمایشگاه خود، ضمن دعوت از هنرمندان، عکاسان ، دوستان ، آشنایان و علاقمندان بدون محدودیت مکانی و زمانی بازدیدکننده جذب نماید.

9- نمایشگاه از تمامی نقاط ایران و جهان قابل مشاهده و در دسترس خواهد بود بطوری که افراد به راحتی میتوانند با استفاده از : تلفن‌های همراه ، لپ تاپ و رایانه شخصی، تبلت و حتی تلویزیون‌های هوشمند و … ، از آن نمایشگاه، در خانه ، مسافرت، محل کار و تقریبا همه جا دیدن نمایند.

10- معرفی ویژه عکاسان در باشگاه عکاسان جوان باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر عکاس خواهد شد

11- این نوع نمایشگاه محدودیت ظرفیت تعداد بازدیدکننده و موارد مشابه را ندارد و متعاقبا با ازدحام جمعیت مواجه نخواهد شد.

12- علاقه‌مندان و طرفداران میتوانند به راحتی بطور مستقیم و بدون واسطه با هنرمند در تماس باشند.

13- برای اجرا و برگزاری نمایشگاه نیاز به تشریفات خاصی نیست ، با تکمیل فرم مربوطه و ارسال عکس ها نمایشگاه دایر خواهد شد.

14- به منظور حمایت از عکاسان، از فروش آثار هنرمند هیچگونه سهم و درصدی دریافت نخواهد کرد.

15- عکاس می تواند موسیقی دلخواه را برای پخش در نمایشگاه ارسال نمایید.

16- دریافت گواهی برگزاری نمایشگاه از باشگاه عکاسان جوان

17 – تا 20 درصد تخفیف ویژه ی دانشجویان و هنرجویان رشته عکاسی و اعضای انجمن های عکاسی برای برگزاری نمایشگاه گروهی

18 – اعضای انجمن ملی عکاسان جوان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان هم از 20 درصد تخفیف برای برگزاری نمایشگاه انفرادی بهره مند می شوند.

شرایط برگزاری نمایشگاه

1 مدت زمان نمایش:

■ برگزاری نمایشگاه در نگارخانه عکاسان جوان بدون محدودیت است.

۲- محدودیت سنی:

■ حداقل 15 سال.

۳- تعداد آثار:

■ در حال حاضر سالن ها با 16 عکس امکان میزبانی آثار را دارند.

۴- مالکیت اثر:

■ هنرمند با تکمیل فرم نمایشگاه تایید میکند که آثار ارائه شده متعلق به ایشان می باشد.

۵- نحوه ارسال آثار:

■ از طریق فرم درخواست برگزاری نمایشگاه ، امکان ارسال آثار هست.

۶- نحوه قرارگرفتن آثار در نمایشگاه:

■ آثار عکاسان پس از ویرایش و آماده سازی در سالن مورد نظر برگزارکننده قرار خواهد گرفت.

۷- نحوه قیمت گذاری و فروش آثار:

■ قیمت گذاری به انتخاب هنرمند انجام میگیرد و خریداران و علاقه مندان به طور مستقیم با هنرمند در تماس خواهند بودو فروش آثار به واسطه تماس مستقیم خریداران با عکاس و هماهنگی دوطرفه انجام خواهد گردید.

قوانین برگزاری نمایشگاه

1– مالکیت آثار:

■ آثار باید متعلق به شخص هنرمند باشد نه شخص دیگری

۲- صحت اطلاعات ارائه شده:

■ کلیه هنرمندانی که اقدام به برگزاری نمایشگاه در نگارخانه عکاسان جوان می‌نمایند موظف هستند که تمامی مواردی را که جهت معرفی خودشان و آثارشان اعلام می‌نمایند، متعلق به خودشان باشد و خلاف واقع نباشد. در صورت مشاهده عدم رعایت این اصل، باشگاه عکاسان جوان حق انحلال نمایشگاه برگزار شده و صفحه معرفی آن هنرمند را خواهد داشت.

۳- رعایت شئونات:

■ کلیه آثار طبق موازین شرعی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و جامعه جهانی قابل پذیر است و از پذیرش هرگونه آثار با محتوای؛ سیاسی (تمامی جناح‌های سیاسی) – مغایر مقدسات و اعتقادات – برهنه بودن – اروتیک جنسی (تحریک آمیز) – غیراخلاقی – نژادپرستانه – بدعت آور – ضد ادیان و… سایر مواردی که خارج از چهارچوب قوانین و عرف فضای مجازی جمهوری اسلامی ایران باشند، معذوریم.

۴- تغییرات پس از برگزاری :

■ پس از برگزاری نمایشگاه هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد و در صورت درخواست تغییرات در تصاویر و در سالن نمایشگاه به دلیل نیاز به طراحی مجدد، درخواست تغییرات مشمول افزایش هزینه خواهد بود.

۵- سالن‌ها :

■ هنرمندان در صورت تمایل جهت برگزاری نمایشگاهشان، می‌توانند از بین سالن‌های مجازی ، مورد دلخواهشان را انتخاب نمایند

۶- قوه قهریه:

■ تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه نظیر زلزله، سیل و امثلهم، نگارخانه عکاسان جوان هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۷- مشکلات غیر قابل پیش بینی:

■ پیش آمد هرگونه مشکلات در داخل و یا خارج از کشور نظیر تحریم گوگل مسدود شدن اینستاگرام، محدودیت در دسترسی به اینترنت و محدودیت‌های اینچنین در فضای اینترنت، به عهده نگارخانه عکاسان جوان نمی‌باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

8- عدم ارائه پاسخ و همکاری:

■ در مدت آماده سازی و طراحی نمایشگاه، گاهی لازم است مواردی با عکاس هماهنگ گردد، در صورتی که پاسخی از جانب هنرمند دریافت نشود و یا با تاخیر پاسخ داده شود، موارد با صلاحدید تیم هنری نگارخانه تصمیم گیری و انجام خواهد شد.

9- رعایت قوانین برگزاری نمایشگاه:

■ چنانچه هرزمان بعد از برگزاری نمایشگاه مشخص شود که قوانین رعایت نشده است و مواردی خلاف مقررات در آثار و یا مشخصات مشاهده گردد، نگارخانه عکاسان جوان در قبال آن نمایشگاه مسئولیتی ندارد و حق انحلال نمایشگاه برگزار شده را خواهد داشت.

10- تائید قوانین:

■ برگزاری نمایشگاه در نگارخانه عکاسان جوان به معنی پذیرش قوانین می‌باشد.

11- به‌روزرسانی قوانین:

■ ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه جهت تکمیل و بروزرسانی تغییر کند و اصلاح شود که موارد در همین بخش اعلام خواهد گردید. کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند

برگزاری نمایشگاه گروهی

طراحی و آماده سازی نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه بدون محدودیت زمانی

طراحی و ثبت صفحه معرفی عکاسان

طراحی پوستر اختصاصی

ثبت صفحه رپورتاژ خبری

انتشار دعوت نامه و آگهی در شبکه های اجتماعی باشگاه عکاسان جوان

هر عکس 125 هزار تومان

برای دانشجویان و هنرجویان رشته عکاسی و کلیه اعضای انجمن های عکاسی تا 20 درصد تخفیف در نظر گرفته می شود.

برگزاری نمایشگاه انفرادی

طراحی و آماده سازی نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه بدون محدودیت زمانی

طراحی و ثبت صفحه معرفی عکاس

طراحی پوستر اختصاصی

ثبت صفحه رپورتاژ خبری

انتشار دعوت نامه و آگهی در شبکه های اجتماعی باشگاه عکاسان جوان

هر عکس 125 هزار تومان

اعضای انجمن ملی عکاسان جوان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان از 20 درصد تخفیف بهره مند می شوند

دکمه بازگشت به بالا