موفقیت رضا مظفری منش درجشنواره بین المللی اوکراین

رضا مظفری منش موفق به کسب مقام اول ازفستیوال بین المللی عکاسی تئاتر اوکراین شد .

رضا مظفری منش هنرمند ایرانی با یک مجموعه عکس شامل ۵ فریم ۳ فریم رنگی و ۲ فریم سیاه و سفید در سومین دوره فستیوال بین المللی عکس تئاتر اوکراین شرکت کرده و موفق به کسب مقام اول شده است.

این نمایشگاه در گالری آکادمی تئاتر موزیکال اودسا Odessa Academic Musical Theater برگزار میشود
هدف اصلی این فستیوال نمایش فرهنگ و تئاتر آثار برگزیده گان میباشد که امسال علاوه بر اوکراین در کشورهای ژاپن و آمریکا به نمایش در می آید
در این فستیوال از ۱۵ کشور و ۱۱۰ شهر به کیوریتوری Irina Averina تعداد ۱۳۲۰ فریم شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۰۱ عکس انتخاب شده و از بین آنها نفرات برتر عکاسی انتخاب شده اند که در بخش آرت رضا مظفری منش توانسته است مقام اول را کسب کند.

رضا مظفری منش متولد ۱۳۷۱ در تهران . عکاس تئاتر و فاین آرت است. از سال ۲۰۱۰ عکاسی را شروع میکند و از سال ۲۰۱۴ در زمینه عکاسی تئاتر فعالیت میکند . بیش از ۲۰۰ نمایش تئاترعکاسی کرده است عکسهای تئاتر او در ۱۵ نمایشگاه داخلی و خارجی از جمله:
_ Fier , Albania _ Genova, Italy _ Odessa, Ukraine _New York, United States _ Brasov,Romania _ Klagenfurt, Austria _ Istanbul , Turkey به نمایش در آمده است و همچنین آثار او چند دوره در نمایشگاه عکس تئاتر فجر به نمایش در آمده است.

بیشتر بخوانید:
انتشار فراخوان مسابقه عکاسی با موبایل (در خانه بمانیم از نگاه دوربین)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن