عضویت

با سلام و عرض خوش آمدگویی خدمت شما هنرمند گرامی

عضویت در باشگاه عکاسان جوان به شرح ذیل است:

*عضو پیوسته:به عضوی اطلاق می شود که فرم عضویت را تکمیل و حق عضویت سالانه را پرداخت کرده است. چنین عضوی می تواند از امکانات مانند: کارت عضویت، دریافت معرفی نامه جهت عکاسی از اماکن، تخفیف کلاسها ، کارگاه ها و تورهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان بهره مند شود.

  • حق عضویت پیوسته ( از تاریخ عضویت به مدت یک سال اعتبار خواهد داشت) مبلغ ۱۸۵ هزار تومان می باشد.
  • تمدید عضویت پیوسته ( از تاریخ تمدید به مدت یک سال اعتبار خواهد داشت) مبلغ ۹۵۰ هزار ریال (نود و پنج هزار تومان) است.

*** عضو پیوسته از طریق فرم درخواست معرفی نامه می تواند جهت عکاسی از اماکن عمومی و سطح شهر معرفی نامه دریافت کنند.  عضو پیوسته با  درخواست معرفی نامه متعهد می شود یک نسخه از عکسهای خود را با سایز (طول)۱۲۰۰ پیکسل جهت انتشار در سایت بصورت گزارش تصویری در اختیار باشگاه عکاسان جوان قرار دهید. تاکید می شود هر گونه معرفی نامه دیگر برای برنامه های خبری و یا مراکز و اماکن دیگر با صلاحدید مدیریت  صادر می شود.

هنرجویان باشگاه عکاسان جوان می توانتد از ۲۰ درصد تخفیف ویژه جهت عضویت در باشگاه عکاسان جوان استفاده نمایند. برای دریافت کد تخفیف با دفتر تماس حاصل فرمایید.

عکاس با عضویت خود در این سایت موافقت خود را اعلام میکند که کلیه عکسهایی که در سایت آپلود میکند تحت مجوز کریتیو کامنز تخصیص ۴٫۰ بین‌المللی Creative Commons Attribution ۴.۰ International license منتشر شوند.

باشگاه عکاسان جوان در تلاش است بستری مناسب برای فعالیت آزادانه و قانونی عکاسان ایجاد کند و امید است با همراهی شما عزیزان در این عرصه موفق باشیم.

لطفا قوانین را مطالعه کنید.


کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان
دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن