کارگاه عملی آرامستان متفقین

کارگاه های عملی عکاسی محیطی عالی برای ارتقای مهارت عکاسی است که در این کارگاه ها می توانید از تجربیات اساتید بهره مند شوید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید، در جلسه نقد عکس شرکت کنید و در نهایت عکس های خود را در گالری مجازی عکاسان جوان به نمایش بگذارید.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی آرامستان متفقین

گورستان تاریخی متفقین یکی از جاذبه ‌های باغ قلهک است که البته می توان آن را آرام بخش‌ ترین نقطه در محله قلهک نیز به حساب آورد.

نظم دیداری و بصری بسیار بالایی در این گورستان به چشم می خورد. این نظم بصری در طراحی درختان و کاشت آن ها و همچنین در قرارگیری قبرها نیز مشاهده می‌شود.

در گورستان تاریخی متفقین ۶۰۰ قبر وجود دارد که در چهار ردیف و به صورت کاملا منظم قرار گرفته ‌اند که متعلق به سربازان و نیروهای لهستانی‌، بریتانیایی‌ و آمریکایی هایی است که در جنگ یا در زمان زندگی در ایران کشته شده‌اند.

برنامهخدماتمحل دیدارهزینه برنامهتاریخ برگزارینمایشگاه عکس

 

پس از دیدار ابتدایی همراهان، لیدر گروه توضیحاتی درباره آرامستان میدهد و سپس زمان مناسبی برای عکاسی از آرامستان داریم.
با توجه به جاذبه های بصری این آرامستان در طول این برنامه استاد بنانی مدرس دستور زبان تصویر همراهمان هستند تا سوالات احتمالی درباره زیبایی شناسی – سواد بصری – کادربندی و ترکیب بندی رو پاسخ بدهند.

همراهی مدرس عکاسی در طول برنامه – راهنما و لیدر حرفه ای با کارت میراث فرهنگی – مجوز آژانس گردشگری – بیمه – کلیه ورودیه ها

خیابان شریعتی نبش خیابان دولت

هزینه برنامه : 135 هزار تومان

 

اعضای انجمن ملی عکاسان جوان از 40 درصد تخفیف ویژه با قیمت 81.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

هنرجویان آکادمی عکاسان جوان از 20 درصد تخفیف ویژه با قیمت 108.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

تاریخ روزساعتتوضیحات
9 مهرماه 1400جمعه10 الی 13ظرفیت تکمیل شد
    

همراهان این برنامه می توانند بصورت رایگان عکس های خود را جهت شرکت در نمایشگاه عکس آرامستان ممنوعه ارسال نمایند. اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان

منتظر دیدار شما هستیم…


ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است 135 هزار تومان