کارگاه آنلاین کادربندی و ترکیب بندی عکس

این کارگاه (کادر بندی و ترکیب بندی عکس) بصورت آنلاین بر بستر پلتفرم اختصاصی و آخرین نسخه ی نرم افزار بومی و ایرانی اسکای روم و یا ادوب کانکت به همراه نمایش فیلم و وبینار با حداکثر تعامل همراه با تمرین های عملی برگزار می شود.

برای گرفتن یک عکس خوب باید عواملی را رعایت کنیم که به آنها اصول کادربندی و ترکیب‌بندی گفته می‌شود. ترکیب بندی و کادر بندی در عکاسی به معنای تعادل در قرارگیری تمامی عناصر در عکس است.

گارکاه آنلاین کادر بندی و ترکیب بندی عکس

یکی از چیزهایی که باعث تفاوت یک عکس خوب و یک عکس بد می‌شود، توجه به ترکیب بندی و کادر بندی در عکاسی است. آشنایی با قوانین ترکیب بندی و کادر بندی در عکاسی، نقاشی یا هر قابی که به تصویر کشیده می‌شود، کمک بزرگی به حرفه‌‌ای‌شدن شما می‌کند.

در این دوره هنرجویان به مباحث اصول “کادربندی ” و “ترکیب‌بندی ” در عکاسی مسلط خواهند شد و در انتهای کارگاه می توانند عکس های “موفق” بگیرند.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره گواهی شرکت در کارگاه آنلاین با اعتبار بین المللی از آکادمی عکاسان جوان دریافت خواهند کرد.

این کارگاه در 1 جلسه 2 ساعته برگزار می شود.

مدرس: استاد جلال ابراهیم پور

شهریه کارگاه آنلاین کادر بندی و ترکیب بندی عکس 225 هزار تومان است که برای اعضای انجمن ملی عکاسان جوان 75 هزار تومان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان 180 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

تاریخ برگزاریروزساعتتوضیحات
9 اسفند 1400دوشنبه20 الی 22ظرفیت تکمیل

پرداخت هزینه و ثبت نام در این دوره از طریق فرم مربوطه بصورت آنلاین انجام پذیر است.


بیشتر بخوانید

کلاس عکاسی پایه

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت نام کنید
ظرفیت کلاس های این دوره تکمیل است.225 هزار تومان

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.