کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی بصورت آنلاین بر بستر پلتفرم اختصاصی و آخرین نسخه ی نرم افزار بومی و ایرانی اسکای روم و یا ادوب کانکت به همراه نمایش فیلم و وبینار با حداکثر تعامل برگزار می شود.

عکاس _ کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی

کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی

در کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی با توجه به کمبودهای فرهنگی در جامعه ی عکاسی طراحی شده است و نکاتی است که همه عکاسان چه حرفه ای و یا مبتدی باید به آن عمل کنند در واقع محدود به عکاسی نیست شاید بگویید در عکاسی باید و نبایدی وجود ندارد و عکاس صرفا یک واقعیت را ثبت می کند اما درواقع اخلاق حرفه ای باعث می شود بدانید گاهی ثبت نکردن یک عکس بهتر است و یا برای ثبت یک عکس چه نکاتی را لازم است انجام دهیم .

هنرجویان پس از گذراندن کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی گواهی شرکت در کارگاه آنلاین با اعتبار بین المللی از آکادمی عکاسان جوان دریافت خواهند کرد.

این کارگاه در 1 جلسه 2 ساعته برگزار می شود.

مدرس: محمدرضا طائب

شهریه کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی 125 هزار تومان است که برای اعضای انجمن ملی عکاسان جوان 75 هزار تومان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان 100 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

تاریخ برگزاریروزساعتتوضیحات
23 اسفند 1400دوشنبه20 الی 22ظرفیت تکمیل

پرداخت هزینه و ثبت نام در این دوره از طریق فرم مربوطه بصورت آنلاین انجام پذیر است.


برای اطلاع از کارگاه ها به صفحه کارگاه های عکاسی | دورهمی ها به صفحه دورهمی و کارگاه ها به صفحه کارگاه های عملی مراجعه کنید.

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .


کارگاه آنلاین اخلاق حرفه ای در عکاسی

ثبت نام نکرده اید
125 هزار تومان

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *