سونی دوربین جدید a7 III با سنسور ۶۱ مگاپیکسل معرفی کرد

شرکت سونی از تولید دوربین عکاسی حرفه ای جدیدی خبر داده که دقت آن به رقم کم سابقه ۶۱ مگاپیکسل می رسد و توانایی فوکوس خودکار آن نیز بسیار بالاست.
دوربین جدید سونی برای فیلم برداری حرفه ای نیز قابل استفاده بوده و دارای دو مخزن قرارگیری کارت حافظه اس دی است، با دستکاری تنظیمات این دوربین دقت تصاویر آن به ۲۴۰.۸ مگاپیکسل افزایش می یابد.
این دوربین با نام کامل A7R IV عکس هایی را تهیه می کند که ذخیره سازی و پردازش آنها برای رایانه های عادی کار ساده ای نیست. حجم فایل خام یا RAW هر یک از عکس های گرفته شده با این دوربین به بیش از ۱۰۰ مگابایت می رسد. در صورت دستکاری تنظیمات دوربین حجم عکس های گرفته شده ممکن است از ۲۴۰ مگاپیکسل نیز بیشتر شود.
از جمله دیگر امکانات این دوربین می توان به سازگاری با شبکه های وای – فای، بهره مندی از پرت یو اس بی – سی، دو مخزن کارت حافظه اس دی با سرعت بالا و امکان آپلود مستقیم عکس های گرفته شده با دوربین بر روی سرویس های اف تی پی اینترنتی اشاره کرد. برای این کار نیازی به قطع کردن روند عکاسی نیست و افراد در حین عکس گرفتن می توانند فرایند آپلود را ادامه دهند.
قابلیت فوکوس خودکار این دوربین می تواند تا ۷۴ درصد از سطح هر عکس را بپوشاند. ردگیری چشم و صورت سوژه در حین فیلم برداری هم از جمله دیگر مزایای این دوربین است، قیمت این دوربین که در آینده نزدیک به بازار می آید ۴۰۰۰ یورو اعلام شده است.
کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن