معرفی برگزیدگان جشنواره عکس «روایت گل و دل»

برگزیدگان جشنواره عکس «روایت گل و دل» معرفی شدند که امیرعلی رزاقی در بخش حرفه‌ای و مهسا ربیعی گندمان در بخش موبایلی رتبه‌های نخست را به خود اختصاص دادند.
مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکاسی روایت گل و دل با حضور اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فراهانی رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران،علی محمداسماعیلی دبیر جشنواره روایت گل و دل، مهدی محمدی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ، فاطمیان پور معاون فرهنگی و زند وکیلی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری ، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی ،سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ،سعیدی مدیر مرکز ساماندهی پهپادهای غیرنظامی ، قلمچی رئیس و بنیان گزار کانون فرهنگی و آموزشی قلمچی و منتخبین جشنواره و جمعی از علاقه‌مندان در باغ کتاب برگزار شد.حدود ۲ هزار عکس به دست ما رسید، داوری شد و در نهایت ۵۰ اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد. البته باید بگویم که از نظر بنده تمام آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، ارزشمند و قابل تقدیر است و بار معنایی خود را دارد. به همین دلیل، پیشنهاد دادم که علاوه بر کتاب عکس فعلی که منتشر شده است، کتاب عکس دیگری شامل تمام ۲ هزار عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره منتشر شود.
نفرات برگزیده در این مسابقه عکاسی اعلام شدند و در نهایت نوبت به اعلام نفرات اول تا سوم این مسابقه در بخش‌های موبایلی و دوربین حرفه‌ای رسید. اسامی این نفرات به شرح زیر اعلام شد:
منتخبین و شایسته تقدیر بخش مسابقه موبایلی
نفر اول: مهسا ربیعی با دریافت جایزه ۱۰ میلیون ریالی، لوح تقدیر و دیپلم افتخار
نفرات شایسته تقدیر: یوسف قائمی و فازئه پایین محل با دریافت جایزه ۵ میلیون ریالی
منتخبین و شایسته تقدیر مسابقه دوربین حرفه‌ای
نفر اول: امیرعلی قزاقی با دریافت جایزه ۳۰ میلیون ریالی، لوح تقدیر و دیپلم افتخار
نفر دوم: پژمان مولایی با دریافت جایزه ۲۰ میلیون ریالی، لوح تقدیر و دیپلم افتخار
نفر سوم: ابراهیم مهاجر با دریافت جایزه ۱۰ میلیون ریالی، لوح تقدیر و دیپلم افتخار
نفرات شایسته تقدیر: حمیدرضا امیری متین و محمد امین نجفی
در پایان این مراسم، نمایشگاه آثار برگزیده این مسابقه عکاسی افتتاح شد.
کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن