ارسال بیش از ۱۲۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه عکاسی گل و دل

تاکنون بیش از ۱۲۰۰ عکس در دبیرخانه مسابقه عکاسی «روایت گِل و دل» با موضوع نمایش همدلی مردم و مسئولان در سیل‌های نوروز امسال ارسال شده است.

امیرعباس صادقی مدیر روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی شهرداری تهران و مدیر اجرایی مسابقه، درباره آخرین آمار از عکس‌های دریافتی گفت: تا عصر دیروز (چهارشنبه ۲۲ خرداد) بیش از ۱۲۰۰ عکس دریافت کردیم اما تجربه نشان داده است در آخرین روز، عکاسان نسبت به ارسال عکس‌های خوب اقدام می‌کنند. بنابراین پیش‌بینی ما این است که با پایان مهلت مسابقه «روایت گِل و دل» بیش از ۲ هزار عکس دریافت کنیم.

وی گفت، مسابقه عکاسی «روایت گِل و دل» همراه با جوایز نفیس در قالب قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان و با هدف به تصویر کشیدن مسئولیت اجتماعی و همدلی مردم و مسئولین در مواجهه با خسارت‌های سیل اخیر، اردیبهشت‌ماه امسال فراخوان داد.

وی افزود: به دلیل استقبال از این مسابقه، مهلت شرکت و ارسال آثار به مدت ۳ روز تمدید شد و علاقه‌مندان تا ساعت ۲۴ امروز (پنجشنبه ۲۳ خرداد) فرصت دارند عکس‌های خود را به دبیرخانه ارسال کنند و دیگر تمدیدی صورت نخواهد گرفت.

مدیر روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه همچنین از حمایت مالی بانک رفاه کارگران در قالب مسئولیت اجتماعی این بانک در واقعه طبیعی سیل در پرداخت هزینه جوایز نفرات برتر مسابقه روایت گل ودل خبر داد.

آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره، مستقر در فرهنگسرای رسانه، پس از بررسی و تأیید اولیه وارد مرحله داوری شده و فرآیند داوری آثار از ۲۶ تا ۲۸ خرداد‌ماه انجام خواهد شد.

۵۰ عکس برتر مسابقه «روایت گِل و دِل» به نمایشگاه راه می‌یابند. آثار برگزیده هم از میان این ۵۰ عکس توسط سید احسان باقری، حامد جعفرنژاد، مجتبی کوچکی، حیدر رضایی و سید شهاب‌الدین واجدی انتخاب خواهند شد.

زمان و محل اکران عکس‌های برگزیده متعاقباً توسط دبیر جشنواره اعلام و درآمد حاصل از فروش آن صرف امور سیل‌زدگان خواهد شد.

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن