موفقیت عکاسان ایرانی در جشنواره بریستول انگلستان

موفقیت عکاسان ایرانی در جشنواره بریستول انگلستانReviewed by محمدرضا طائب on Mar 13Rating:

عکاسان ایرانی در جشنواره عکس بریستول انگلستان جوایزی را کسب کردند.

به گزارش باشگاه عکاسان جوان به نقل از روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، در جشنواره بریستول انگلستان عکس «راه اشتباه» از حسین زارع عنوان بهترین عکس خلاقه و مدال طلای GPU را از آن خود کرد. همچنین عکس‎های «شب نشینی» از امین دهقان و «محافظ» از حسین زارع موفق به دریافت تقدیر جشنواره شدند.
در این رویداد که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش‎های مختلف جشنواره شامل حسین زارع، امین دهقان، جواد رضائی، مهدی زابل عباسی، امیرحسین هنرور، حمید رضا هلالی، رضا عاملی پور، سحر حاجی غنی زاده، علی سامعی و مرجان تقی پور فهندری پذیرفته شدند.
فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها موسسه بین المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ موسسه ملی در ۵ قاره می رسد. فیاپ در هر کشور تنها یک دفتر دارد که در حال حاضر نماینده رسمی فیاپ در ایران «کلوپ عکس فوکوس» است.

«شب نشینی» عکاس : امین دهقان موفق به دریافت تقدیر جشنواره

 «راه اشتباه» عکاس : حسین زارع عنوان بهترین عکس خلاقه و مدال طلای GPU

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه