فراخوان گرنت عکاسی PHmuseum ۲۰۱۹

فراخوان گرنت عکاسی PHmuseum ۲۰۱۹Reviewed by محمدرضا طائب on Jan 19Rating:
این مسابقه توسط شرکت بریتانیایی PHmuseum Ltd با دعوت از هنرمندان عکاس سراسر جهان برگزار میشود.

فراخوان PHmuseum Grant یک برنامه سالانه است که اهمیت عکاسی و داستان های بصری را نمایش میدهد. در حال حاضر در دوره هفتم خود، با جوایز نقدی از تولید و ارتقاء پروژه های بصری، فعالیت های آموزشی، جشنواره های بین المللی و رسانه های آنلاین حمایت میکند.

شرکت کنندگان میتوانند یک یا چند پروژه را با یک موضوع، روایت یا مفهوم خاص ارسال نمایند. همه رویکردها از داستانهای کلاسیک تا پروژه های خلاقانه و تجربی استقبال می شود.

هنرمندان میتوانند یک یا چند “پروژه” را که به صورت مجموعه ای از عکس ها ساخته شده در رابطه با یک مفهوم یا موضوع تعریف و ارسال کنند. هر پروژه باید حداقل ۸ عکس و حداکثر ۲۰ عکس داشته باشد. حداقل ۴ عدد از عکس ها باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۱۶ گرفته شده باشند.

هزینه ورود:

هزینه ثبت نام ۲۰ پوند تا ۳۱ ژانویه
۳۰ پوند تا ۲۱ فوریه ۲۰۱۹

جوایز:

• جایزه اول: ۸،۰۰۰ پوند و نمایش در Cortona On The Move (ایتالیا)، جشنواره عکس های دیگر (هند) و جشنواره Obscura (مالزی).
• جایزه دوم: ۳،۰۰۰ پوند به همراه نمایشدر Cortona On The Move (ایتالیا)، جشنواره عکس های دیگر (هند) و جشنواره Obscura (مالزی).
• جایزه سوم: ۲،۰۰۰ پوند به همراه نمایش در Cortona On The Move (ایتالیا)، جشنواره عکس های دیگر (هند) و جشنواره Obscura (مالزی).
• جایزه نسل جدید: ۲،۰۰۰ پوند به اضافه مشاوره ای از برنامه آموزشی PHmuseum، نمایش در Cortona On The Move (ایتالیا)، جشنواره عکس های دیگر (هند) و جشنواره Obscura (مالزی).

مهلت ارسال آثار: ۲۱ فوریه ۲۰۱۹ (۲ اسفند ۹۷)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مسابقه مراجعه فرمایید.

https://phmuseum.com/grant

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه