ارسال بیش از ۱۸ هزار عکس از ۷۸ کشور به جشنواره سلامت روان

ارسال بیش از ۱۸ هزار عکس از ۷۸ کشور به جشنواره سلامت روانReviewed by لیلا سلیمانی on Jan 6Rating:
در حالی فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان به پایان رسید که ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره جشنواره شرکت کردند.

به گزارش باشگاه عکاسان جوان به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان، در این دوره رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس نسبت به دوره قبل مشاهده می شود.
این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی درزمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقاء سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص های سلامت روان شود.
پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در دوبخش با موضوع آزاد و موضوع سلامت روان به دبیری دکترمحمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه بااستفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی وارائه موثر موضوعات روان‌شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه