تمدید فراخوان پنجمین جشنواره عکس «سلامت روان»

تمدید فراخوان پنجمین جشنواره عکس «سلامت روان»Reviewed by لیلا سلیمانی on Dec 28Rating:
فراخوان پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان که در دو بخش با موضوع آزاد و موضوع سلامت روان برگزار می شود، به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش باشگاه عکاسان جوان به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان، عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان روز ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ آثار خود را برای حضور در این رویداد به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی  www.mentalhealthexhibition.ir ارسال کنند.
تاکنون ۱۵۸۰۵ عکس از ۲۷۵۴ عکاس از ۷۸ کشور جهان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است. با توجه به همزمانی مهلت شرکت در جشنواره با تعطیلات سال نو میلادی، به منظور ایجاد تسهیلات برای شرکت کنندگان بین المللی شورای سیاستگذاری جشنواره تصمیم گرفت تا این فراخوان یک هفته تمدید شود. پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان مجموعا ۸۵۰۰ یورو جوایز نقدی دارد.
این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقاء سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص های سلامت روان شود.
پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان به دبیری دکتر محمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و ارائه موثر موضوعات روان‌شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه