برگزاری آیین اختتامیه نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشورایی

برگزاری آیین اختتامیه نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشوراییReviewed by لیلا سلیمانی on Nov 13Rating:
آیین اختتامیه نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشورایی در مرکز همایشهای گروه صنعتی و پژوهشی زر برگزار شد و از صاحبان ۱۰ اثر منتخب تجلیل بعمل آمد.

این رقابت هنرمندانه با هدف گسترش فرهنگ و تمدن ایرانی- اسلامی به ویژه فرهنگ و هنر عاشورایی در سطح جامعه ، کمک به ارتقای کیفی آثار عاشورایی و شکوفایی استعدادهای جوان در حوزه عکاسی از مناطق مختلف کشور برگزار شد .
رضا رجبی دبیر سوگواره با اشاره به استقبال خوب از این رقابت، افزود : ارسال ۳۰۱۴ اثر هنری از ۶۱۲ هنرمند عکاس از ۲۱ استان مختلف کشور نشان از همکاری خوب جامعه عکاسی با این رقابت هنری دارد.
رجبی در ادامه گفت : نظم و پایبندی کامل به مفاد فرخوان ارائه شده در مراحل مختلف فرایند برگزاری این سوگواره را از شاخصه های اصلی ، اخلاقی و مد نظر دبیرخانه برشمرد.
کارگردان سوگواره ادامه داد : در بخشی از مراسم اختتامیه که در قالب یک تور هنری در مرکز همایشهای گروه صنعتی و پژوهشی زر برگزار شد ، هیات داوران به نقد و بررسی آثار ارسالی و چگونگی داوری آثار پرداختند .(بیانیه هیات داوران و آثار منتخب در وب سایت www.abanpix.com در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .
در پایان این مراسم از ۷ اثر شایسته تقدیر و ۳ اثر برتر با اهدای لوح افتخار و جوایز نقدی تقدیر بعمل آمد و ۵۰ اثر راه یافته به نمایشگاه برای بازدید به نمایش گذاشته شد .

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه