راه یابی اثری از رضا برادران اصفهانی به جشنواره ایده های پاریس

راه یابی اثری از رضا برادران اصفهانی به جشنواره ایده های پاریسReviewed by لیلا سلیمانی on Oct 9Rating:
اثری از هنرمند اصفهانی رضا برادران اصفهانی ، موفق به حضور در جشنواره بین المللی ایده های پاریس، با عنوان «فرار از من » شد.

از سال ۲۰۱۶، USPC جشنواره Desire idées پاریس را راه اندازی کرد. هر سال در ماه نوامبر، جشنواره ایده های پاریس،با تاکید بر ارتباط ضروری بین علم و جامعه برگزار می شود.

موضوع این فراخوان؛ «ترس ملموس و یا غیر ملموس در شهر» بود. و تصاویر انتخاب شده نشان می دهد که چگونه فضای ترس و فضای شهری براساس سن و جنسیت درک می شوند و می تواند مطرح کننده سوالاتی همچون: از چه چیزی می ترسید، وقتی بیرون می روید؟ چه مکان هایی به نظرتان ناامن است؟ ناامنی چگونه در محیط شهری ظاهر می شود؟ و… باشد.

هرسال این جشنواره تمام  عکاسان را تشویق می کند تا در یک چالش بزرگ اجتماعی عکسهای خود را به نمایش در بیاورند.آثار منتخب این نمایشگاه، در گالری USPC پاریس از ۲۹ آبان تا ۳ آذرماه ۱۳۹۷ به معرض نمایش قرار داده خواهد شد.

رضا برادران اصفهانی متولد ۱۳۶۴ –  ساکن اصفهان  است.  به مدت۳ سال است که در حوزه ی عکاسی فعالیت می کند. سبک اغلب کارها “مستند” است. و در جشنواره های خارجی شرکت کرده است و موفق به دریافت چندین جایزه و موفقیت بین المللی شده است.

                                   «فرار از من»اثر پذیرفته شده در جشنواره ایدهای پاریس…  عکاس رضا برادران اصفهانی

 

 

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه