شرایط و نحوه اخذ نمایندگی باشگاه عکاسان جوان

نمایندگی های باشگاه عکاسان جوان خدمات ذیل را دریافت می نمایند:

استفاده از برند باشگاه عکاسان جوان با سابقه ۲۰ سال – باشگاه عکاسان جوان تمام تلاش خود را می نماید که این نام تجاری را رشد داده و در شناسایی آن به عموم آحاد مردم و نیز مسئولین تلاش خواهد کرد.

باشگاه عکاسان جوان جهت پیشبرد اهداف خود و نمایندگان متعهد به انتقال تجربه و ایجاد فضایی جهت تبادل اطلاعات برا ی رشد سریعتر نماینده در شهرستان مربوطه می باشد

جهت آشنایی کامل نماینده و مدیران آن با باشگاه عکاسان جوان کار گاه های آموزشی به منظور انتقال کامل دانش و تجربه مدیران باشگاه عکاسان جوان در دفتر مرکزی برگزار می شود تا مدیران و پرسنل نمایندگی از نزدیک و بطور ملموس با نحوه کاربخش های مختلف باشگاه عکاسان جوان آشنا شوند.

به منظور یکسان سازی کیفیت آموزشی اساتیدی که در نمایندگی تدریس می نمایند در دوره های تربیت مدرس و کارگاه های مربوطه جهت ارتقای کیفیت علمی و آموزشی شرکت کرده و صلاحیت علمی ایشان مورد تایید مدیران باشگاه عکاسان جوان قرار خواهد گرفت.

از آنجا که کیفیت ارائه خدمات در کل کشور یکسان و طبق ظوابط و قوانین و استانداردهای باشگاه عکاسان جوان می باشد، لذا بازرسین باشگاه عکاسان جوان بطور مرتب از نمایندگی بازدید بعمل خواهند آورد و از نظر کیفی بطور دقیق فعالیت نماینده را مورد ارزیابی قرار خواهند داد و نکات مثبت و منفی آن طبق روالهای موجود به نماینده اعالم خواهد شد تا نماینده با رعایت آنها درجهت رشد ارائه خدمات کیفی به مشتریان گام بردارد .

قطعا نماینده حمایت حداکثری باشگاه عکاسان جوان را خواهد داشت تا با همیاری یکدیگر به اهداف مشترک دست یابند.

تعهدات نماینده:

نماینده در طول مدت همکاری با صداقت کاری ، ا صول و باورها و استانداردهای باشگاه عکاسان جوان را رعایت نماید
ایجاد محیط علمی، فرهنگی و هنری شاداب برای بهره وری حداکثری پرسنل، هنرجویان و اعضا
پیاده سازی کامل دوره های آموزشی، دورهمی ها، تورها و برنامه های اعلام شده از طرف باشگاه عکاسان جوان طبق استاندارد ها
ارائه کلیه خدمات و محصوالت نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه عکاسان جوان
قبول تعهد انجام حداقل کارکرد ماهیانه
حضور کامل در جلسات ، تصمیمات و فعالیت های گروهی مرکز
همکاری کامل با ناظران کیفی و بازرسان باشگاه عکاسان جوان
ارتیاط موثر با مسئولین منطقه
جذب مدرسین با درجه علمی بالا

پرداخت حق امتیاز اخذ نمایندگی توسط نماینده:

نماینده به منظور دریافت نمایندگی و برخورداری از مزایای آن مبلغی را بعنوان حق امتیاز پرداخت می نماید . محاسبه حق امتیاز براساس مولفه هایی نظیر جمعیت شهری میزان توسعه یافتگی ومحرومیت استان و امثال آن برای هر شهرستان محاسبه می گردد .
مبلغ حق امتیاز بصورت نقدی در هنگام عقد قرارداد پرداخت شده و این مبلغ به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.
با توجه به اینکه قرارداد نمایندگی بصورت یکساله تنظیم می شود و در پایان و در صورت رضایت طرفین تمدید می گردد ، پرداخت مجدد حق امتیاز جهت تمدید لازم نخواهد بود.

پرداخت قدرالسهم باشگاه عکاسان جوان توسط نماینده:

نماینده از محل درآمد (شهریه دوره ها و کارگاه ها ، دورهمی ها ، تورها و خدمات دیگر) به میزان ۲۰ درصد و حق عضویت انجمن ۸۰ درصد بابت قدرالسهم به باشگاه عکاسان جوان پرداخت خواهد نمود .
شهریه دروس و حق عضویت انجمن و خدمات دیگر با توجه به وضعیت هر شهرستان به تایید هر دو طرف می رسد و نماینده موظف است همان مبالغ توافق شده را اعالم نماید . قدرالسهم نیز باتوجه به این مبالغ محاسبه خواهد شد .
ضمنا هرگونه تخفیف ، انصراف وعودت شهریه که مطابق آیین نامه های مصوب انجام شود در محاسبه قدرالسهم رعایت خواهد شد
هرگونه قرارداد آموزشی ویا خدمات دیگر که نماینده با سازمانها ، شرکت ها و اشخاص ثالث عقد نماید که چه در محل نمایندگی و چه در خارج از آن اجرا شود نیز شامل محاسبه قدرالسهم خواهد گردید.
به منظور یکپایچه سازی فعالیت ها تمامی ثبت نام ها از طریق سایت باشگاه عکاسان جوان انجام می شود.
و کلیه پرداخت ها به حساب انجمن ملی عکاسان جوان واریز می شود.
توجه نمایید عدم ثبت مشخصات فرد در سامانه و سایت در موعد مقرر، تخلف محسوب شده و خدمات مورد نظر(مدرک آموزشی، صدور کارت عضویت و…) ارائه نمی شود.
دربازه های زمانی مشخص که توسط امور مالی اعالم می شود مبالغ مذکور به حساب نماینده واریز می شود.

شرایط لازم برای دریافت نمایندگی:

تسلط کامل و تجربه کافی به عکاسی و مباحث تئوری و عملی آن
داشتن توانایی و تجربه کافی و مفید در زمینه فعالیت های فرهنگی
داشتن حداقل مدرک کارشناسی (ترجیحا هنری)
داشتن توان مالی مناسب
همسو بودن افکار و عقاید و ایدیولوژی کاری
داشتن شرایط متعارف عرفی و اجتماعی
آشنایی کافی با باشگاه عکاسان جوان و فعالیت های آن
قبول تعهد حداقل کارکرد ماهیانه

نوع ملک:

آپارتمان یا ویلایی ، اداری یا مسکونی بودن ملک تفاوتی ندارد.

حد اقل متراژ ملک ۱۱۰متر

حداقل فضای مفید آموزشی برای کلاس های نظری و کارگاهی ۱۰ نفره ۴۰ متر

فضای مفید اداری: حد اقل ۳۰ متر (شامل اتاق مدیر ، مربی ، مسئول ثبت نام)

سرویس بهداشتی: حداقل ۱ سرویس برای استفاده حداکثر ۳۰ نفر.

آبدارخانه و بوفه: حداقل ۶ مترمربع.

فضای تنفس: حداقل ۳ مترمکعب به ازای هر نفر (فضای تنفس عبارتست از هر گونه فضای قابل استفاده بجز فضای کارگاهها و کلاسها، فضای اداری، سرویس بهداشتی، بوفه و آبدارخانه و نمازخانه).

حداقل کارکرد ماهیانه:

لازم است نماینده در هر شهرستانی ، بنا به وضعیت آن شهر ، برآوردی از فعالیت های قابل اجرا در آن شهر نظیر دوره های آموزشی، تعداد عضو گیری، برگزاری تور و دورهمی ها و… را تهیه نماید. (نام فعالیت – میانگین شهریه و یا هزینه دریافتی -تعداد نفرات – جمع مبالغ دریافتی)

برآورد فوق برای هر سال کاری تهیه می گردد . این برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماینده از باشگاه و فعالیت های آن و نیز از شهرستان خود می باشد .
باتوجه به اینکه بدیهی است هیچگاه برآوردها در عمل به حقیقت کامل نمی پیوندد ، طرفین این برآورد را بررسی و حداقلی را برای آن توافق می نمایند که این حداقل کارکرد میزانی است که نماینده قبول می نماید که حتما انجام شود .
نماینده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل کارکرد و با تقسیط ۱۲ ماهه به مجتمع می پردازد .
در صورتی که کارکرد واقعی در پایان نیم سال قرارداد بیش از این حداقل باشد ، میزان قدرالسهم مابقی نیز توسط نماینده پرداخت می شود اما اگر متاسفانه کارکرد کمتر از حداقل شد باشگاه مبلغی را عودت نخواهد کرد .
بدیهی است باشگاه عکاسان جوان تمام تلاش خود را جهت همکاری با نماینده انجام خواهد داد تا نه تنها حداقل کارکرد فوق بلکه بیش از برآوردهای انجام شده نیز فعالیت های مرتبط بدست آید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا