قوانین عضویت و فعالیت در باشگاه عکاسان جوان

قوانین عضویت و فعالیت در باشگاه عکاسان جوانReviewed by محمدرضا طائب on Oct 25Rating:

قوانین عضویت

  عضویت از طریق سایت اصلی باشگاه عکاسان جوان به آدرس www.yphc.ir  برای عکاسان، هنرجویان عکاسی ویا علاقمندان به این هنر آزاد است.

تکمیل فرم ثبت نام بصورت صحیح جهت عضویت الزامی می باشد.

نام ونام خانوادگی باید به صورت کامل و به حروف فارسی وارد شود.

عکس پروفایل باید عکسی در شان جامعه ایرانی اسلامی باشد.

در صورت مغایرت اطلاعات، کاربر حذف خواهد شد.

عضویت در باشگاه عکاسان جوان به شرح ذیل است:

*عضو پیوسته:به عضوی اطلاق می شود که فرم عضویت را تکمیل و حق عضویت سالانه را پرداخت کرده است. چنین عضوی می تواند از امکانات مانند: کارت عضویت، دریافت معرفی نامه جهت عکاسی از اماکن، تخفیف کلاسها ، کارگاه ها و تورهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان بهره مند شود.

 

  • حق عضویت پیوسته در سال های ۹۵ و ۹۶ ونیمه اول سال ۹۷ مبلغ ۹۵۰ هزار ریال (نود و پنج هزارتومان) است.
  • حق عضویت پیوسته درنیمه دوم سال ۹۷ و سال ۹۸ مبلغ ۱۲۵ هزار تومان خواهد بود.
  • تمدید عضویت پیوسته در سال های ۹۵ و ۹۶ و۹۷ مبلغ ۶۵۰ هزار ریال ( شصد و پنج هزار تومان) است.
  • تمدید عضویت پیوسته در سال ۹۸ مبلغ ۹۵۰ هزار ریال (نود و پنج هزار تومان) است.

***  عضو پیوسته از طریق “فرم درخواست معرفی نامه” می تواند جهت عکاسی از اماکن عمومی و سطح شهر معرفی نامه دریافت کنند. عضو پیوسته با درخواست معرفی نامه متعهد می شود یک نسخه از عکسهای خود را با سایز (طول)۱۲۰۰ پیکسل جهت انتشار در سایت بصورت گزارش تصویری در اختیار باشگاه عکاسان جوان قرار دهید. تاکید می شود هر گونه معرفی نامه دیگر برای برنامه های خبری و یا مراکز و اماکن دیگر با صلاحدید مدیریت صادر می شود.

عکاس با عضویت خود در این سایت موافقت خود را اعلام میکند که کلیه عکسهایی که از ایشان در آژانس عکس و یا هر بخش دیگر سایت آپلود می شود تحت مجوز کریتیو کامنز تخصیص ۴٫۰ بین‌المللی  Creative Commons Attribution ۴.۰ International license منتشر شوند.

(این مجوز باعث می شود دیگران بتوانند عکسها را با ذکر نام عکاس و منبع برای کارهای غیر تجاری به اشتراک بگذارند.)

 اطلاعات شخصی

باشگاه عکاسان جوان تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی مخاطبین می‌کند و جز با درخواست قانونی هریک از نهادها و سازمانهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران یا با اطلاع قبلی کاربر اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا مجموعه‌ای قرار نخواهد داد.

 

حوزه‌ی قوانین

استفاده از خدمات  باشگاه عکاسان جوان  به معنی قبول کردن تمامی شرایط و مقررات این متن است. آخرین نسخه‌ی این متن همواره در آدرس www.yphc.ir/ در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ی دقیق و آگاهی کامل از آخرین نسخه‌ی این قوانین از خدمات  باشگاه عکاسان جوان استفاده کنند، در صورت مخالفت با هر یک از مواد یا بندهای این متن امکان ارایه خدمات توسط  باشگاه عکاسان جوان به مخاطب وجود نداشته و مخاطب مجاز به استفاده از امکانات آن نیست و موظف است از سایت باشگاه عکاسان جوان خارج شود.

کلاسهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن