موفقیت عکاسان ایرانی در دو جشنواره Varadinum رومانی و TA ترکیه

عکاسان ایرانی در دو جشنواره Varadinum رومانی و TA ترکیه که زیر نظر فیاپ برگزار می شود، جوایزی را کسب کردند.
به گزارش باشگاه عکاسان جوان به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، در جشنواره Varadinum رومانی، عکس “دهکده رنگارنگ” از بابک مهرافشار مدال طلای فیاپ، عکس “اشتیاق” از بهنام نصری مدال نقره MAFOSZ و عکس “کوره” از این عکاس روبان VARADINUM، عکس “سر آقا سید” از سید احسان مرتضوی مدال برنز PSA و عکس “جاده سرد” از محمد رضا معصومی مدال نقره VARADINUM را کسب کردند.
در این رویداد که در ۳ بخش زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش‌های مختلف جشنواره شامل بابک مهرافشار، سید احسان مرتضوی، سید رضا جوادی، محمد رضا معصومی، ابراهیم بهرامی، احسان جزینی، بهنام نصری، جمال الدین تیموری، مهدی زابل عباسی، مهرزاد مقصودیان، سید محمد جواد صدری، طالب حیدری، رضا عاملی پور، فرزین ناظم زاده، محمود کاملی، امیدرضا پورنبی، اوین عباسی، آلما منشی باغان، پرویز نوری زاد، پیام اکبری، حمید محمد حسین زاده هاشمی، فاطمه حسین آقایی، وحید شریفیان و محمد علی شمس الدین پذیرفته شدند.
در جشنواره TA ترکیه نیز عکس “مادربزرگم” از اسحاق آقایی برنده مدال برنز TFSF شد.
در این رویداد که در یک بخش زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش‌های مختلف جشنواره شامل اسحاق آقایی، امیر الجدوع، جواد رضائی، سید احسان مرتضوی و عباس محمدی پذیرفته شدند.
فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها مؤسسه بین‌المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است، در سال ۱۹۴۶ پایه‌گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ مؤسسه ملی در ۵ قاره می‌رسد. فیاپ در هر کشور تنها یک دفتر دارد که در حال حاضر نماینده رسمی فیاپ در ایران است.

  عکس “سر آقا سید” عکاس : سیداحسان مرتضوی-مدال برنز

عکس “دهکده رنگارنگ”” عکاس : بابک مهرافشار-مدال طلای فیاپ

عکس “کوره” عکاس : بهنام نصری – روبان

عکس “مادربزرگم” عکاس : اسحاق آقایی برنده مدال برنز TFSF

عکس “اشتیاق” عکاس : بهنام نصری-مدال نقره

عکس “جاده سرد” عکاس : محمدرضا معصومی-مدال نقره

بیشتر بخوانید:
اروپا در قرنطینه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن