قوانین عضویت و فعالیت در باشگاه عکاسان جوان

قوانین عضویت :

عضویت از طریق سایت اصلی باشگاه عکاسان جوان به آدرس www.yphc.ir  برای عکاسان، هنرجویان عکاسی ویا علاقمندان به این هنر آزاد است.

تکمیل فرم ثبت نام بصورت صحیح جهت عضویت الزامی می باشد.

نام ونام خانوادگی باید به صورت کامل و به حروف فارسی وارد شود.

عکس پروفایل باید عکسی در شان جامعه ایرانی اسلامی باشد.

در صورت مغایرت اطلاعات، کاربر حذف خواهد شد.

عضویت در باشگاه عکاسان جوان به شرح ذیل است:

*عضو پیوسته:به عضوی اطلاق می شود که فرم عضویت را تکمیل و حق عضویت سالانه را پرداخت کرده است. چنین عضوی می تواند از امکانات مانند: کارت عضویت، دریافت معرفی نامه جهت عکاسی از اماکن، تخفیف کلاسها ، کارگاه ها و تورهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان بهره مند شود.

 • حق عضویت پیوسته: از تاریخ یکم تیرماه ۹۹ حق عضویت مبلغ ۶۸۵ هزار تومان می باشد و کارت عضویت به مدت دو سال از تاریخ عضویت اعتبار دارد.
 • تمدید عضویت پیوسته: از تاریخ یکم تیرماه ۹۹ تمدید عضویت با اعتبار دو سال به مبلغ ۶۸۵ هزار تومان است.

مزایای عضویت در انجمن ملی باشگاه عکاسان جوان:

 • ریافت کارت عضویت با اعتبار دو سال (ثبت نامی های یکم آذرماه به بعد)
 • دریافت جلیقه خبرنگاری منقش به آرم باشگاه عکاسان جوان (ویژه ثبت نام جدید) (ثبت نامی های یکم آذرماه به بعد)
 • دریافت پکیج هدیه باشگاه عکاسان جوان (ویژه ثبت نام جدید) (ثبت نامی های یکم آذرماه به بعد)
 • دریافت معرفی نامه به عنوان عکاس خبری جهت عکاسی از اماکن عمومی، سطح شهر، پارک ها، موزه ها ، کنسرت ها و تئاتر ها و برنامه های خبری و ورزشی و موارد مشابه ( صدور معرفی نامه با توجه به کیفیت و سطح عکاسی متقاضی و با صلاحدید مدیرمسئول و سردبیر خبرگزاری باشگاه عکاسان جوان خواهد بود)
 • دریافت بن کارت تخفیف شرکت در کلاس های آکادمی باشگاه عکاسان جوان
 • شرکت در کارگاه های عکاسی ویژه اعضا
 • شرکت در دورهمی ها و تورهای عکاسی ویژه اعضا
 • شرکت در نمایشگاه ها و مسابقات عکاسی ویژه اعضا
 • استفاده از امکانات آتلیه باشگاه عکاسان جوان با ۵۰ درصد تخفیف
 • امکان درخواست توصیه نامه در رشته های تخصصی عکاسی از اساتید عکاسی آکادمی باشگاه عکاسان جوان ( تکمیل فرم و ارسال نمونه کار جهت ارزیابی الزامی است) (یکم دی ماه به بعد)
 • امکان درخواست ارزیابی سطح عکاسی و دریافت گواهی از هیئت علمی باشگاه عکاسان جوان ( تکمیل فرم و ارسال نمونه کار جهت ارزیابی الزامی است) (یکم بهمن ماه به بعد)
***  عضو پیوسته از طریق “فرم درخواست معرفی نامه” می تواند جهت عکاسی از اماکن عمومی و سطح شهر معرفی نامه دریافت کنند. عضو پیوسته با درخواست معرفی نامه و یا استفاده از کارت عضویت جهت عکاسی متعهد می شود یک نسخه از عکسهای خود را با سایز (طول)۱۲۰۰ پیکسل جهت انتشار در سایت بصورت گزارش تصویری (طبق تعریف گزارش تصویری) و یا مجموعه عکس(طبق تعریف مجموعه عکس) بدون آرم و لوگو و امضا و اسم و… و با سایز صحیح و ریسایز نشده در اختیار باشگاه عکاسان جوان قرار دهد.
تاکید می شود هر گونه معرفی نامه دیگر برای برنامه های خبری و یا مراکز و اماکن دیگر با صلاحدید مدیریت صادر می شود. (صدور معرفی نامه برای مراسم های خاص مانند جشنواره فیلم فجر و موارد مشابه، کنسرتها و مکانهای خاص که دارای محدودیت تردد هستند فقط به اعضای فعال در آژانس عکس و دورهمی ها و تورهای عکاسی باشگاه عکاسان جوان تعلق می گیرد.

قوانین عضویت و فعالیت در باشگاه عکاسان جوان

فعالیت در آژانس عکس به معنی ارسال حد اقل ۵ گزار ش تصویری در موضوعات مختلف در طول یک ماه می باشد.

ضمنا اعضا می توانند با تهیه و گردآوری مطالب و تالیف مقالات در حوزه عکاسی و انتشار برروی سایت باشگاه عکاسان جوان به عنوان عضو فعال شناخته شوند.

عکاس با عضویت خود در این سایت موافقت خود را اعلام میکند که کلیه عکسهایی که از ایشان در آژانس عکس و یا هر بخش دیگر سایت آپلود می شود تحت مجوز کریتیو کامنز تخصیص ۴٫۰ بین‌المللی  Creative Commons Attribution ۴.۰ International license منتشر شوند.

(این مجوز باعث می شود دیگران بتوانند عکسها را با ذکر نام عکاس و منبع برای کارهای غیر تجاری به اشتراک بگذارند.)

 اطلاعات شخصی

باشگاه عکاسان جوان تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی مخاطبین می‌کند و جز با درخواست قانونی هریک از نهادها و سازمانهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران یا با اطلاع قبلی کاربر اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا مجموعه‌ای قرار نخواهد داد.

حوزه‌ی قوانین

استفاده از خدمات  باشگاه عکاسان جوان  به معنی قبول کردن تمامی شرایط ، قوانین و مقررات این متن است. آخرین نسخه‌ی این متن همواره در آدرس www.yphc.ir/ در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ی دقیق و آگاهی کامل از آخرین نسخه‌ی این قوانین از خدمات  باشگاه عکاسان جوان استفاده کنند، در صورت مخالفت با هر یک از مواد یا بندهای این متن امکان ارایه خدمات توسط  باشگاه عکاسان جوان به مخاطب وجود نداشته و مخاطب مجاز به استفاده از امکانات آن نیست و موظف است از سایت باشگاه عکاسان جوان خارج شود.

دکمه بازگشت به بالا