فراخوان مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران منتشر شد

در آستانه برگزاری پنجمین جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران، فراخوان شرکت در مسابقه اعلام شد.
برپائی جشن و مسابقه با هدف ارتقا سطح دانش فنی ، هنری و تجربی هنرمندان و مورد نقد و قضاوت قرار گرفتن از سوی سایرین و به اگاهی رسیدن در زمینه جایگاه خود در بین دیگران ، برگزار می گردد.
عکس ، عکاس و عکاسی همواره دغدغه و مسئله مان بوده و خواهد بود.خود باوری ، اعتماد بنفس ، ایمان و اعتقاد به راهی که شروع کرده ایم ، از بزرگترین دستاورهای این جشن و مسابقه می باشد. کمی و کاستیها در بهترین شرایط نیز همواره جلوه می نماید ، اما با همین حداقل ها نیز می توان شرایطی فراهم سازیم تا ارزش ، شان و جایگاه مان حفظ گردد.
۱-شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمامی عکاسان سینما امکان پذیر می باشد.
تبصره : عکس فیلمهای که توسط عکاسان غیر عضو انجمن عکاسان سینما عکاسی شده ،و گواهی فعالیت موقت از سوی انجمن عکاسان برای ایشان صادر نگردیده است ، پذیرفته نخواهد شد .
۲-آثار ارسالی می بایست از فیلم های سینمایی تولید یا اکران شده در فاصله زمانی ۱ فروردین ۹۷ تا ۲۹ اسفند ۹۷ باشند . آثاری که در دوره های قبل ارسال شده باشند ، پذیرفته نخواهد شد.
۳-آثار ارسالی می بایست به صورت مجموعه عکس از هر فیلم سینمائی بصورت پنج عکس صحنه و سه عکس پشت صحنه باشد.
تبصره : هر عکاس می تواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید. الویت بندی عکسها و مجموعه ها بعهده صاحبان آثار بوده و می بایست حتما توسط ایشان مشخص گردد.
پذیرفته می گردد. حداقل رزولوشن فایلها JPG4-مجموعه عکسها به صورت فول کادر و فقط با فرمت
۶ مگا پیکسل و ۳۰۰ دی پی آی باشند. مجموعه ها بصورت جداگانه با ذکر مشخصات عکاس و فیلم بر روی لوح فشرده تحویل گرفته خواهد شد .نیازی به چاپ عکسها نمی باشد .
۵- ادیت عکسها تا جائی که اصالت آن را از بین نبرد بلامانع است . ترکیب و کولاژ پذیرفته نمی شود.
۶- شرکت کنندگان با ارسال آثار خود اعلام می دارند که عکسهای ارسالی متعلق به ایشان بوده و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهده فرستنده آثار می باشد. و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست.اما در صورت وقوع چنین امری ، هر گونه عنوان ، جایزه و امتیازی که به ارسال کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.
۷- از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد ، لذا فیلمهایی که دارای چند عکاس می باشند ، با یکدیگر توافق کرده فقط یک نفر را بعنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند . در نهایت از هر فیلم فقط یک عکاس مجاز به ارسال عکسهای آن فیلم می باشد
۸- تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر که عضو انجمن صنفی عکاسان سینما می باشد ، تعلق می گیرد.
۹-لوح تقدیر به مجموعه عکس منتخب هیئت داوران اهدا خواهد شد .
۱۰-حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی،تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی برای عکاس محفوظ است.
۱۱- فایلهای دریافتی که فاقد فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، باشند ، پذیرفته نخواهند شد.
۱۲-ارسال آثار به منزله پذیرش همه مقررات جشن بوده و تصمیم گیری در خصوص موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده و مورد قبول شرکت کننده می باشد.
۱۳-مهلت ارسال آثار: از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ تا روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۸ و غیر قابل تمدید می باشد.
دریافت آثار: همانگونه که ذکر گردید ، آثار بر روی لوح فشرده با مشخصات ذکر شده ، به همراه فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، درون پاکت در بسته که نام شرکت کننده بر روی آن نوشته شده ، تحویل میز کانتر اطلاعات ساختمان شماره یک خانه سینما به ادرس خیابان بهار خیابان سمنان شماره ۲۹ شود.
در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره تلفن : ۰۹۱۰۷۸۹۳۶۳۸ تماس حاصل کنید
بیشتر بخوانید:
عکس های منتخب خبری هفته اول مارس ۲۰۲۰

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن