عکاسی از بالا می تواند چشم اندازی جدید به شما بدهد

من عاشق عکاسی در ارتفاع هستم چون نمای دیگری از صحنه های تکراری را نشان می دهد.علاوه بر این, برای عکاسی از کودکان, حیوانات و حیات وحش فوق العاده است چون شما را قادر می سازد همه ی آنچه که می بینید را به تصویر بکشید.
عکاسی کار شگفت انگیزی است چون گاهی با گذشتن از مرزها می توان بهترین عکس ها را گرفت. همانطور که با نزدیک شدن به سوژه عکس های جالبی خواهید گرفت
رفتن به ارتفاعات و عکاسی از بالا هم بسیار عالی خواهد بود.
شش دلیل برای اهمیت دادن به عکاسی در ارتفاع را برایتان می گویم.

اشیاء را مسطح نشان می دهد – وقتی از بالا عکس می گیرید, صحنه مسطح می شود و این به معنی نداشتن عمق میدان در همه ی طرح ها, الگوها و شکل ها است.

حالت افقی وجود ندارد – عکاسی از سوژه ای در پایین دست, آسمان را از عکس تان حذف می کند. این یعنی فضای آبی همیشگی در عکس تان از بین می رود و چیزهای جالب تری جای آن را می گیرد.

کمترین پس زمینه ی زائد را خواهید داشت – چون بیشتر قسمت های صحنه با دوربین به یک اندازه فاصله دارند, نیازی به بررسی قبلی پس زمینه برای عکس نیست.

عکس های گروهی – اگر از گروهی از افراد عکس می گیرید, این بهترین راه است تا فضایی که پاها در عکس پر می کنند را با صورت هایشان پر کنید.

سایه ها – عکاسی در ارتفاع را دوست دارم, به خصوص در ابتدا و یا انتهای روز که سایه ها کشیده ترند. در این ساعات, نورمی تواند فوق العاده باشد با اینکه ثبت یک سایه به طور کامل تقریبا امکان پذیر نیست. عکاسی در حالتی که

نور مستقیما از بالا به اشیاء می تابد, می تواند نمای جدیدی از سوژه را نشان دهد.

چشم انداز جدید – گاهی عکاسی از سوژه های یکسان در حالی که سعی داریم هرکدام را جالب نشان دهیم کار سختی است. برای مثال بناهای شمایلی, که عکاسی از بالا می تواند چیزهایی را در موردشان نشان دهد که هیچ کس تا به حال ندیده است.

بیشتر بخوانید:
انتشار فراخوان مسابقه بین المللی عکاسی Tea 2020

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن