برگزیدگان پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان معرفی می‎شوند

برگزیدگان پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان با برگزاری مراسم اختتامیه و با حضور مهمانان داخلی و خارجی یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه معرفی می‎شوند.

به گزارش باشگاه عکاسان جوان  به نقل از روابط عمومی این رویداد، محمدرضا صائینی، دبیر جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان با اشاره به برگزاری مراسم پایانی این جشنواره در تاریخ ۱۵ اردیبهشت، اعلام کرد: نمایشگاه آثار برگزیده این دوره نیز ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۴ اردیبهشت در موزه کارخانه کبریت زنجان گشایش می‎یابد.
وی با اشاره به حضور ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره، اظهار کرد: رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل مشاهده می‌شود.
لازم به ذکر است، پیش از این «ریکاردو بوسی» رییس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا، «فردی ون گیلبرگن» معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، دکتر احمد حاجبی(مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت) و دکتر محمدرضا صائینی( رئیس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان) داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد‌ را انجام داده اند.
در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان»، دکتر پرویز قزلباش (رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان) به عنوان رئیس جشنواره، دکتر محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی(نماینده فیاپ در ایران) به عنوان مدیر هنری و مدیر بخش بین الملل حضور دارند.
این رویداد، با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
علاقه‎مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir مراجعه کنند.
بیشتر بخوانید:
عکس های منتخب حیات وحش هفته چهارم آوریل

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن